Opony leśne dzięki swojej konstrukcji są praktycznie niezniszczalne, ponadto specjalny kształt bieżnika zapewnia bardo dobre samooczyszczanie i przyczepność na każdym podłożu

2019-07-22

Opony do lekkich prac dla rolnictwa i przemysłu, jazdy po torfie, śniegu. Opony fińskiego producenta można kupić w ponad 60 krajach. Informacje o producencie: Nokian to fińska niezależna marka zajmująca się produkcją opon. Prace leśne stawiają przed oponami wyjątkowo trudne wyzwania. Hamowanie na mokrej nawierzchni oznacza zdolność opony do utrzymania przyczepności na mokrej drodze. Opony leśne dzięki swojej konstrukcji są praktycznie niezniszczalne, ponadto specjalny kształt bieżnika zapewnia bardo dobre samooczyszczanie i przyczepność na każdym podłożu. Nokian jest fińskim producentem opon. Pod koniec ubiegłego wieku Nokian skoncentrował się na rynkach zagranicznych. Opony Nokian są produkowane w Finlandii i tam też testowane w najcięższych warunkach pogodowych. Opony samochodów szurały po śliskiej mieszance śniegu, lodu i soli, którą posypano asfalt. Producent gwarantuje nienaganną jakość opon NOKIAN i zapewnia bardzo dobre warunki trakcyjne przez czas użytkowania w okresie gwarancyjnym. Hałas wytwarzany przez opony przejeżdżającego auta określany jest za pomocą symbolu fal: 1 fala to opona cicha, a 3 fale to opona głośna. Wyroby marki Nokian cechują się najwyższą jakością oraz bardzo osiągami. Nokian to niezależna fińska firma specjalizująca się w produkcji opon zimowych. Kierowcy na całym świecie znają i cenią ogumienie od tego producenta, Nokian jednak nie spoczywa na laurach, wciąż szukając nowych rozwiązań i poszerzając ofertę produktową o kolejne doskonałe modele. Informacje o producencie: Nokian to marka, która pochodzi z Finlandii, nie dziwi więc fakt, że produkuje doskonałej jakości opony zimowe. Ponadto, obok pojawiają się konkretne wartości głośności opony wyrażone w decybelach (dB). Opony z logo Nokian słyną z wyjątkowej wytrzymałości, która uzyskiwana jest na drodze wielu testów w surowych warunkach skandynawskiej zimy. Przewazającą część stanowią opony diagonalne, ale w ofercie posiadamy także najnowsze produkty radialne opracowane specjalnie do prac leśnych. Tylko cienka karoseria radiowozu, powietrze i wiatr, kilometry asfaltu, a potem pola i podmokłe leśne poszycie. Opony te zaliczane są do klasy premium. Przepisami o etykietowaniu nie są objęte: opony bieżnikowane, profesjonalne opony do jazdy w terenie, opony rajdowe, opony wyposażone w udogodnienia poprawiające trakcję,. Specjalna budowa zewnętrznej struktury bieżnika opony gwarantuje jej precyzyjne poruszanie się zarówno na suchej, jak i zamrożonej nawierzchni. Opony można montować na standardowych felgach.