Podobna i bardzo prestiżowa szkoła angielskiego warszawa istnieje także w Poznaniu

2019-07-04

Nasza szkoła językowa doskonale dostosowuje swoje kursy do indywidualnego poziomu znajomości języka poszczególnych kursantów. Szkoła oferuje indywidualny rozwój kompetencji językowych, elastyczną formę i czas zajęć oraz europejskie standardy kształcenia językowego (CEFR). Zapraszamy na zajęcia do szkoły języka angielskiego i hiszpańskiego Imagine w Warszawie na Żoliborzu. Podobna i bardzo prestiżowa szkoła angielskiego warszawa https://www.szybkiangielski.pl/ istnieje także w Poznaniu. Każda ze szkół języka angielskiego ma swoje metody i oferuje inne warunki edukacji. Podczas wakacji szkoła językowa Imagine z Warszawy zaprasza swoich uczniów (i nie tylko! Nasza szkoła językowa proponuje unikalną na rynku polskim możliwość dołączenia do sieci franczyzobiorców. Nasze kursy i nauka języka angielskiego to gwarancja usług na najwyższym poziomie. Dlatego uważam, że ta szkoła jest także godna uwagi, a z tego co wiem to mają dużo oddziałów w Polsce. Profil lingua to kolejna ogólnopolska szkoła języka angielskiego, która pozwala na efektywną i szybką edukację. Ranking języków obcych jest publikowany na stronach internetowych. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także skorzystanie z naszego kursu angielskiego online, który monitorujemy na bieżąco i sprawdzamy Twoje postępy. Kursy angielskiego odbywają się w Warszawie blisko metra centrum. Staraliśmy się, aby ranking stanowił przegląd szkół ogólnopolskich i był pomocny nie tylko dla mieszkańców dużych metropolii. Nauka angielskiego może być prostsza i przyjemniejsza niż myślisz. Szkoła bardzo duży nacisk kładzie na wyniki swoich uczniów, co jak widać przynosi spodziewane efekty, bo szkoła rokrocznie wygrywa w rankingach poznańskich placówek. Szkoła znajduje się w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej i może pochwalić się przestronnym, dobrze wyposażonym kampusem. Mamy nadzieję, że nasz ranking pozwoli wam wybrać coś dla siebie i w pełni rozwinąć swoje językowe umiejętności. W których uczniowie muszą się czegoś dowiedzieć, zapytać, znaleźć odpowiedź używając angielskiego lub hiszpańskiego. Szkoła realizuje dwa programy, ale są one prowadzone równolegle. Zdziwiłam się, że w tym rankingu nie pojawiła się szkoła Berlitz. Należy wspomnieć, że przy tym szkoła realizuje polski program języka polskiego, matematyki i nauk ścisłych. Obecnie Warszawa może pochwalić się długą listą prywatnych, niepublicznych szkół angielskich lub polsko-angielskich. Kursy języka angielskiego prowadzone przez naszą kadrę to bezsprzecznie jedna z najlepszych ofert w stolicy. Nasza szkoła językowa od lat, nieprzerwanie szczyci się doskonałą renomą wśród uczestników naszych zajęć. Native Speakers posiadają certyfikaty uprawniające do nauczania języka angielskiego (CELTA). Prowadzone przez nas kursy języka angielskiego opracowane są według sprawdzonych i bardzo skutecznych metod dydaktycznych. Szkoła posiada sporo placówek na terenie całej Polski, co dodatkowo zwiększa szansę na dotarcie do wykwalifikowanej kadry lektorów także dla osób z mniejszych miast.