Posiadaczy smartfonów z pewnością ucieszy fakt, że w asortymencie znalazły się także dobre słuchawki bezprzewodowe do telefonu od znanych producentów

2019-10-15

Trudno się dziwić – pod względem wygody użytkowania słuchawki bezprzewodowe górują nad swoimi tradycyjnymi odpowiednikami. Słuchawki te nie są idealnie zbalansowane, ale odznaczają się bardziej wyważonym brzmieniem niż inne wspomniane modele w tym zestawieniu. SkullCandy XTfree to nowatorskie bezprzewodowe słuchawki doknałowe, które zapewniają łączność Bluetooth. Posiadaczy smartfonów z pewnością ucieszy fakt, że w asortymencie znalazły się także dobre słuchawki bezprzewodowe do telefonu https://www.axtelheadsets.com/pl/sluchawki-z-mikrofonem/bezprzewodowe od znanych producentów. Słuchawki zwracają uwagę głównie wokalami i lepiej zaznaczoną górą, stawiając na klarowne brzmienie. Słuchawki bezprzewodowe zostały stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie pełną swobodę. Z kolei słuchawki zauszne posiadają specjalne haczyki oplatające uszy. Słuchawki grają na planie “V” z lekko obsuniętym środkiem, a ich brzmienie jest wyraźnie ocieplone. SkullCandy Xtplyo to słuchawki zaprojektowane z myślą o wymagających użytkownikach. M6 to dokanałowe słuchawki użytkowo-sportowe, które pomimo bardzo konkurencyjnej ceny zostały wyposażone w kilka unikalnych cech. Wybór między kablem lub jego brakiem jest o tyle istotny, że za modele bezprzewodowe zwykle musisz zapłacić więcej. Tym samym zyskujesz to, czego nie zapewniają słuchawki douszne – lepszą izolację od dźwięków z zewnątrz. Oto 6 modeli dla osób, które na słuchawki do telefonu nie chcą wydać zbyt wiele. Wnętrze wyłożone jest miękkim materiałem, dzięki, któremu słuchawki doskonale wygłuszają dźwięki z zewnątrz pozwalając cieszyć się użytkownikowi z doskonałej jakości dźwiękiem. Takie rozwiązanie chroni przed ich przypadkowym wypadnięciem, dzięki czemu modele zauszne są chętnie wybierane jako słuchawki do treningu. W okularach zabraknie kamery, która zdaniem Huawei mogłaby przysporzyć więcej problemów niż korzyści — głównie za sprawą prywatności. Akcesoria GSM do telefonów i tabletów, takie jak słuchawki nauszne czy douszne to współcześnie obowiązkowy gadżet dla każdego posiadacza smartfona! Słuchawki za 50 zł nie zachwycą melomanów, ale zdecydowanie będą sporym skokiem jakościowych w stosunku do modeli oferowanych z telefonami. Słuchawki wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Słuchawki Cresyna również grają na planie “V”, ale na tle ES11S mocniej akcentują sopran. Wybierając słuchawki za 100–150 zł dostanie się jeszcze wyższą jakość dźwięki, a przeskok może być warty dopłaty. Na dzisiejszej konferencji zaprezentowano także nowe, bezprzewodowe słuchawki dokanałowe FreeLace zapewniające do 18 godzin pracy na jednym ładowaniu.