Sklep kawa z Chemexa a Aeropressu

2019-09-29

Cavena powstała po to, by kawa smakowała doskonale w najlepszych urządzeniach, by wydobyć z niej moc, wyjątkową esencje i aromat każdego dnia w twoim biurze czy w domu. Dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o ofertę sprzedaży najwyższej jakości ekspresów do kawy oraz akcesoriów oraz sklep z kawą. Sklep kawa z Chemexa a Aeropressu? Serdecznie zapraszamy do zakupów - jeżeli jesteście Państwo amatorami herbaty i kawy, nasz sklep z pewnością pomoże zgłębiać pasję związaną z tymi napojami. Nasza Kawa sprowadzana jest prosto z Jamajki z rejonu Clydesdale, zielone ziarna są wypalane i zaraz po tym są dostępne w naszym sklepie. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że kawa od wieków towarzyszy człowiekowi w życiu osobistym i zawodowym. Stworzyliśmy sklep z myślą o osobach, dla których picie kawy to sztuka. Dobra kawa nie jest zła! Kawa ziarnista, mielona, rozpuszczalna, espresso, czy z mlekiem lub syropem w każdym wydaniu, taka jak lubisz! Najwyższej jakości ziarna i unikalne metody palenia sprawiają, że kawa daje nam cudowne niezapomniane doznania smakowe. Każda kawa to 100g pysznych arabik pochodzących z atrakcyjnych regionów kawowych świata. Dla nas kawa to pasja, bogactwo niezwykłych smaków i niekończące się odkrywanie zmysłowych aromatów. Kawa naprawdę może smakować jak czekolada, orzechy, owoce leśne czy nawet jak cytrusy! Nasza kawa pochodzi bezpośrednio od rolników pasjonatów. Kawa smakowa, ziarnista, rozpuszczalna - te i wiele innych gatunków zapewniają bogactwo wyboru. Poza tym, będzie to pierwszy stacjonarny sklep w stolicy z takim wyborem kawy oraz akcesoriów, czego ludzie mieszkający tu bardzo potrzebują. Pl to sklep internetowy z największym wyborem aromatycznych kaw pochodzących z całego świata oraz najsmaczniejszych herbat najwyższej jakości. KAWA to wspaniały napój, który w Europie pojawił się. Kawa to dla nas temat do wielogodzinnych rozmów przy każdej okazji, z każdą osobą. Kawa ta jest uznawana przez czołowych baristów jako jedna z pięciu najlepszych kaw świata. Kawa wypalana jest 4 dni w tygodniu aby zawsze była maksymalnie świeża i aromatyczna. Sklep i palarnia w jednym - dzięki temu, że łączymy w sobie te dwa miejsca, jesteśmy w stanie zapewnić naszych Klientów, że otrzymają od nas doskonale upalone kawy w atrakcyjnych cenach. Kawa ma wiele cennych właściwości, ale jej główne działanie jest w społeczeństwie ogólnie znane jako pobudzające, orzeźwiające oraz przyspieszające metabolizm. Kawa jest częścią naszego życia, dlatego uruchomiliśmy sklep, w którym znajdziesz wszystkie produkty, bez których prawdziwy kawosz się nie obejdzie.