Wynajem wypożyczalnia namiotów warszawa powinien zakładać pełen plan zagospodarowania przestrzeni namiotu

2019-07-08

Większe powierzchnie do wynajmu uzyskujemy przez łączenie namiotów ze sobą. Na początku działalności specjalizowaliśmy się przede wszystkim w wynajmie namiotów ogrodowych montowanych głównie na piknikach, wystawach oraz przyjęciach okolicznościowych. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Wynajem wypożyczalnia namiotów warszawa http://www.wynajem-namiotow.com.pl/ powinien zakładać pełen plan zagospodarowania przestrzeni namiotu. Naszą specjalnością jest wynajem namiotów oraz wynajem hal namiotowych na przyjecie w plenerze typu bankiet, wesele, konferencja, biesiada, targi i inne imprezy na świeżym powietrzu. Poniżej przedstawiamy cennik wynajmu namiotów imprezowych. Prowadzimy wynajem namiotów z montażem u klienta ale też oddajemy je klientom do własnego montażu. Podstawą naszej działalności jest wynajem namiotów bankietowych wraz z wyposażeniem oraz obsługa cateringowa imprez przez wykwalifikowaną kadrę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z naszą ofertą wynajmu namiotów tureckich, a także namiotów weselnych i hal namiotowych! Namiotów daje możliwość ich łatwej rozbudowy i podziału w dowolnym, czasie. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu namiotów i wyposażenia dodatkowego na okres krótko lub długoterminowy (tylko namioty wojskowe). Oferujemy również wynajem namiotów harcerskich i wojskowych NS-64 oraz hal namiotowych weselnych. I co najważniejsze, jako wypożyczalnia hal namiotowych proponujemy wynajem namiotów w naprawdę korzystnej cenie! W przypadku dalszych wyjazdów, nasza wypożyczalnia hal namiotowych dysponuje własnym, tanim transportem. Poniżej przedstawiamy wielkości namiotów wraz z rozpisem ile osób w nie wejdzie. Przystępnie skonstruowany cennik sprawia, że namiot ekspresowy jest dobrym rozwiązaniem zarówno dla dużych, jak i małych firm. Proponujemy opcje wynajmu namiotów w wybranym przez Państwa miejscu: - do samodzielnego montażu, - wynajem z montażem i demontażem sprzętu, - z transportem lub bez transportu. Gdy zależy Ci na niewielkim zadaszeniu na szczególne okazje, polecamy wynajem namiotów plenerowych. Wynajem namiotów tureckich zapewni każdej firmie oryginalny wizerunek, dzięki atrakcyjnej konstrukcji dachu. Prowadzimy także wynajem wyposażenia dodatkowego - nasza wypożyczalnia gastronomiczna oferuje między innymi warniki, grill, maszyny do popcornu oraz urządzenia do waty cukrowej. W wypożyczalni namiotów ekspresowych Elmark-Wynajem dowolnie dobierzesz wielkość namiotu oraz jego wyposażenie dodatkowe. Asortyment namiotów do wynajęcia obejmuje 2 podstawowe modele:. Dokładna specyfikacja namiotów dostępna jest tutaj. Posiadamy umiejętności tworzenia wyjątkowego klimatu i dekorowania wnętrza namiotów tak, aby nastrój wpisywał się w motyw przewodni imprezy i zawsze pasował naszym klientom. Transport namiotów na miejsce montażu stanowi koszt dodatkowy, którego wysokość jest wyliczana indywidualnie.