O mnie

Założyłem bloga z pasji i dla zabicia rutyny. Od samego początku skupiam się na tym, by dostarczać swoim czytelnikom wiedzę i porady, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, bo lubię, ale i dlatego, że chcę rozwijać osobisty warsztat – w związku z tym jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, i nawet krytykę co oczywiste zdrową).
Czytaj i wymieniaj się spostrzeżeniami
Zapraszam każdego, kto chce spędzić parę przyjemnych chwil, czytając na niezwykle zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i oceniam rzeczywistość, jaka mnie dotycy. Oczywiście wszyscy posiadamy różny punkt widzenia i różne poglądy, dlatego zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim się zgodzisz. Nie zastanawiaj się zatem nad opublikowaniem paru słów od siebie, także jeśli okażą się one krytyczne – dzięki takim komentarzom mogę się wciąż edukować.
Czy warto mnie śledzić? Polecam sprawdzić na początek kilk tekstów – jeżeli się spodobają, zachęcam do dogłębniejszego odkrywania bloga. Jest on dosyć bogaty w treść, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł odkryć tutaj coś dla siebie!