Wnętrza

Regulowane biurko na wymiar – prosty sposób na zdrowe plecy i efektywną pracę.

O tym, że warto dbać o dobrą kondycję naszego kręgosłupa przekonał się chyba każdy, kto choć raz miał do czynienia z dotkliwym bólem pleców. Raporty, sprawozdania, projekty, nie ma się co oszukiwać, dziś większość czasu spędzamy przed komputerem, dlatego tak ważne jest, aby wygodnie zaaranżować swoją przestrzeń roboczą. Biurko regulowane zdecydowanie może nam w tym pomóc, zwłaszcza gdy potrzebujemy umeblować domowy gabinet, służący nam zarówno jako stanowisko do zdalnej pracy, jak i codzienne, domowe otoczenie.

Wygodnie i w Twoim stylu


Projektując swoje miejsce do pracy musimy wziąć pod uwagę szereg istotnych aspektów, takich jak: metraż wybranego pomieszczenia, jego wystrój oraz komfort użytkowania samego mebla. Jeśli nasz pokój jest niewielki, a potrzebujemy sporej przestrzeni do tworzenia, to polecanym i sprawdzonym rozwiązaniem jest kupno biurka na wymiar . Dzięki tej opcji możemy pozwolić sobie np. na nieco większy blat roboczy, ponieważ wykorzystujemy wydajnie każdą możliwą wolną przestrzeń, nie oglądając się przy tym, na standardowe parametry gotowych modeli.

Ponadto w takim zindywidualizowanym projekcie możemy uwzględnić, właściwie wszystkie inne niezbędne parametry, które akurat dla nas mają szczególne znaczenie . Dla jednych będzie to np. rodzaj materiału odpornego na zarysowania, dla innych propozycja rozwiązania na estetyczne i praktyczne ukrycie licznych przewodów, aby się nie plątały i nie straszyły swoim wyglądem.

A może biurko regulowane?


Coraz chętniej wybieranym modelem biurka, które pojawia się w domowym “home office”, są te z możliwością elektrycznej regulacji. Dlaczego? Wyjaśnienie jest proste – to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu możemy łatwo ustawić komfortową wysokość blatu, zgodnie z indywidualnymi potrzebami naszego kręgosłupa, ale także – ze stylem pracy czy z naszym wzrostem. I tak, dzięki wbudowanemu panelowi z przyciskami możemy swobodnie regulować wysokość biurka, zmieniając jego ustawienie co jakiś czas, gdy praca przestanie być przyjemna np. z powodu drętwienia dłoni czy innych dolegliwości. Taki elektrycznie sterowany mebel to rozwiązanie na miarę XXI wieku, gdzie w końcu to przedmiot dostosowuje się bezpośrednio do wymogów użytkownika, a nie odwrotnie!

Co więcej, wybierając biurko z regulacją do naszego domu, już nigdy nie będziemy skazani na niesatysfakcjonujący kompromis między designem, a komfortem użytkowania. Taki model świetnie sprawdzi się zarówno jako wygodna przestrzeń do pracy, jak i roboczy blat do gier lub innych domowych wyzwań.

Autor

  • Zawodowy profesjonalista w dziedzinie doradztwa i handlu. Jego główne umiejętności to porozumiewanie się w kilku językach oraz budowanie rozległej sieci kontaktów. Lubi czytać książki, szczególnie fantastykę oraz pozycje ogólnonaukowe.

2 Replies to “Regulowane biurko na wymiar – prosty sposób na zdrowe plecy i efektywną pracę.

  1. Cierpiąc na zwyrodnienia, bóle kręgosłupa, biurko z możliwością regulacji wysokości jest nie zastąpione do poprawy komfortu pracy.

  2. Cierpię na bóle kręgosłupa od wielu lat, rehabilitant mi polecił biurko regulowane, aby zminimalizować do minimum tryb pracy siedzącej i zamienić ją na stojącą. Powiem wam, że od razu po zakupie biurka regulowanego zaczynam czuć poprawę, plecy mniej mi dokuczają.

Comments are closed.