Bez kategorii

Wybielanie zębów w gabinecie

Zębina może również żółknąć z wiekiem lub z powodu urazu zębów, próchnicy zębów lub leczenia kanałowego. Obecnie najlepszym sposobem wybielania zębów, które mają wewnętrzne plamy, jest wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.

 Zewnętrzne zabarwienie to powierzchowne przebarwienie szkliwa lub zewnętrznej warstwy zębów.  Może to być spowodowane takimi rzeczami, jak:

  • używanie tytoniu,
  • picie kawy, herbaty lub czerwonego wina
  • spożywanie pokarmów, takich jak jagody lub sos pomidorowy
  • nieodpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej

Zabiegi wybielające w gabinecie dają efekty tego samego dnia w skromnej cenie.

Jeśli chcesz zrobić świetne pierwsze wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej w ostatniej chwili lub planujesz wziąć ślub w następny weekend, profesjonalnie zastosowany system wybielania u dobrego stomatologa już tego samego dnia może pomóc Twojemu uśmiechowi wyglądać najlepiej.

Większość ludzi widzi kilka odcieni poprawy. Może również pomóc Ci zaoszczędzić pieniądze na całkowitym koszcie metamorfozy uśmiechu lub przyszłych zabiegów stomatologii estetycznej.
Nowsze zabiegi, takie jak wiązanie lub korony, można dopasować do bielszego uśmiechu, aby uzyskać optymalne ogólne rezultaty.

Zapytaj swojego dentystę o najskuteczniejszą metodę aplikacji dla Twojego wyjątkowego uśmiechu.

Jeśli zastanawiasz się nad metamorfozą uśmiechu, większość dobrych stomatologów zaleci wybielanie zębów . A ponieważ wybielanie jest zarówno opłacalne, jak i przewidywalne, wiele osób stwierdza, że w rzeczywistości nie potrzebują dodatkowego zabiegu kosmetycznego oprócz wybielania zębów.

Zwłaszcza jeśli twój zgryz jest już dość prosty. A jeśli tak, możesz włączyć inne minimalnie inwazyjne, niedrogie opcje, takie jak wiązanie lub rekonturowanie, aby dostosować ogólną symetrię uśmiechu.

Podsumowanie

Twój zespół dentystyczny użyje przewodnika po odcieniach, aby zmierzyć kolor zębów przed i po leczeniu, aby dokładnie zobaczyć, o ile odcieni jaśniejsze są twoje zęby.

Przeciętny zabieg zapewnia około 6-8 odcieni bielszych, ale wyniki różnią się w zależności od osoby.

Wyniki zależą również od rodzaju plamy wewnątrz szkliwa. Wybielanie jest prawdopodobnie najpopularniejszym rodzajem zabiegu wybielania tego samego dnia. System ten działa przy użyciu aktywowanego światłem żelu wybielającego, który utlenia cząsteczki plam, aby natychmiast rozjaśnić szkliwo. Skromna cena wybielania zębów może być w rzeczywistości niższa niż współpłacenie za kosmetyczne korony porcelanowe.

Rozjaśniając zęby przed innymi zabiegami odtwórczymi, dajesz swojemu dentyście możliwość wyboru bielszych odcieni porcelany lub ceramiki.

Autor

  • Zawodowy profesjonalista w dziedzinie doradztwa i handlu. Jego główne umiejętności to porozumiewanie się w kilku językach oraz budowanie rozległej sieci kontaktów. Lubi czytać książki, szczególnie fantastykę oraz pozycje ogólnonaukowe.